Jaką powierzchnię potrzebujesz na swoje przedmioty?
Trudno określić? Spokojnie. Zacznijmy od tego jak Ci się wydaje (S, M, L, XXL, kontener na wyłączność). W każdym momencie możesz zmienić ten wybór.
Na jak długo chcesz zlecić przechowanie?
Podstawowa zasada: im dłuższy minimalny okres przechowania tym niższa miesięczna opłata za przechowanie w każdym planie powierzchniowym.
Czy chcesz zachować dostęp w każdej chwili do swoich rzeczy?
Ma to wpływ na to jak ułożymy Twoje rzeczy w magazynie. Brak dostępu do rzeczy w okresie przechowania pozwoli nam złożyć je w mniej dostępnych częściach magazynu a Tobie zaoferować niższą cenę za przechowanie.

Powierzchnia:
Wysokość:
Objętość:

Kod Powierzchni:

Przechowuj za


Wybieram Ten PlanPowierzchnia:
Wysokość:
Objętość:

Kod Powierzchni:

Przechowuj za


Wybieram Ten PlanPowierzchnia:
Wysokość:
Objętość:

Kod Powierzchni:

Przechowuj za


Wybieram Ten Plan


Opcje przekazania przedmiotów
Dostarczasz osobiście

Odbieramy rzeczy od Ciebie

Wszystkie plany obejmują:

  • Komfortowy odbiór i zwrot przedmiotów
  • jedynie PLN za wynajem pojemników na przedmioty
  • jedynie PLN za wynajem pojemników na ubrania

  • Doskonałą obsługę przez cały okres trwania usługi 
  • Darmowe pojemniki na rzeczy oddawane na cele charytatywne

Potrzebujesz większej przestrzeni?

Poinformuj nas o swoich potrzebach

Zadzwoń:  
Najczęściej zadawane pytania

Ile powierzchni jest mi potrzebne?

Oferujemy szeroki wybór standardowych powierzchni przechowania. Istnieje również możliwość dopasowania powierzchni to Twoich indywidualnych potrzeb. Na początku wymagamy abyś indywidualnie oszacowała / oszacował swoje potrzeby co pozwoli wstępnie zarezerwować dla Ciebie odpowiednią przestrzeń w magazynie.

Ostateczna weryfikacja zajmowanej powierzchni następuje po tym jak umieścimy Twoje rzeczy w magazynie. Miesięczna opłata magazynowa będzie naliczana jedynie od rzeczywiście zajętej przez Twoje przedmioty powierzchni zaokrąglonej w górę do najbliższej standardowej powierzchni w naszej ofercie.

Co może być przechowywane?

Wszystko co nie łamie naszego regulaminu. Nie przechowujemy rzeczy nielegalnego pochodzenia, rzeczy pochodzenia organicznego (pożywienia), zwierząt, odpadów, materiałów łatwopalnych, broni itp. Powierzając przedmioty w przechowanie oświadczasz że jesteś właścicielem lub masz prawo do dysponowania tymi przedmiotami oraz że są one legalnego pochodzenia.

Co to jest minimalny okres przechowania?

Jest to najkrótszy okres czasu liczony w miesiącach przez który będziesz przechowywał swoje rzeczy w naszym magazynie. Minimalny okres przechowania (MOP) oraz plan magazynowy (zajmowana przestrzeń) to dwie wartości które mają kluczowy wpływ na wysokość miesięcznej opłaty za przechowanie. Im dłuższy zadeklarowany minimalny okres przechowania, tym miesięczna opłata za przechowanie jest niższa w każdym planie magazynowym. Oczywiście swoje rzeczy możesz odebrać w każdej chwili przed upływem zadeklarowanego minimalnego okresu przechowania. W takim przypadku poproszony zostaniesz o pokrycie brakującej różnicy pomiędzy sumą miesięcznych opłat wynikających z zadeklarowanego minimalnego okresu przechowania a sumą opłat rzeczywiście wniesionych.