78% completed
  • Przestrzeń
  • Dodatki
  • Ochrona
  • Transport
  • Termin
  • Podsumowanie
Świetnie. Teraz ustalmy kiedy możemy od Ciebie odebrać przedmioty.
Potwierdź adres odbioru a następnie wybierz dogodną dla Ciebie datę i czas.
Please fill out the form on the previous page
Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda odbiór rzeczy?

W umówionym terminie przywozimy do Ciebie zamówione pojemniki. Masz czas aby dokończyć pakowanie a my w tym czasie ładujemy pozostałe rzeczy.

Każdy z pakunków jest oznaczany unikatowym kodem kreskowym oraz kolorem określającym jego typ. Po zakończonym załadunku i podpisaniu dokumentów odbioru, Twoje rzeczy są przewożone do jednego z naszych magazynów, w którym będą sobie bezpiecznie czekać aż za nimi zatęsknisz.   

Czy mogę zmienić termin lub go całkowicie odwołać?

Zmiana terminu lub jego całkowite odwołanie bez żadnych konsekwencji finansowych jest możliwe nie później niż 48 godzin przed planowanym odbiorem. 

Ile będę miał/miała czasu na spakowanie?

Aby wszystko poszło sprawnie najlepiej spakuj swoje rzeczy zanim umówisz termin ich odbioru. My już zajmiemy się całą resztą, czyli załadunkiem, transportem i magazynowaniem.

Jaki jest koszt odbioru moich rzeczy?

Jeśli dostarczysz rzeczy do mobilnego punktu przekazania, nic nie zapłacisz. Jeśli natomiast przekazać chcesz więcej rzeczy, albo takie które wymagają wysiłku przy ich załadunku, skorzystać możesz z naszych usług odbioru i pakowania rzeczy we wskazanej lokalizacji. Zamówienie możesz złożyć tutaj.

A ile będzie mnie kosztował zwrot rzeczy?

Bardzo podobnie jak w przypadku odbioru. Jeśli z wyprzedzeniem zgłosisz chęć odbioru w jednym z mobilnych punktów, nic nie zapłacisz.
Jeśli natomiast zamówisz dostawę do wskazanej lokalizacji, naliczona zostanie opłata za transport dokładnie taka sama jak w momencie przekazania przedmiotów (pod warunkiem że lokalizacja odbioru i przekazania będą takie same).