Usługi Magazynowania na krótko i długo
Pełna obsługa po naszej stronie.
Odbiór Rzeczy

Odbieramy i przechowujemy wszystko co nie zagraża zdrowiu i życiu oraz jest legalnego pochodzenia. Zabierzemy Twoje przedmioty do magazynu i zwrócimy je gdy sobie tego zażyczysz.

Więcej

Zwrot Rzeczy

Swoje rzeczy możesz odebrać w każdej chwili. We wskazanym terminie dostarczymy je w miejsce ich wcześniejszego odbioru. Cena zwrotu zależy od tego z jakim wyprzedzeniem umówisz termin zwrotu. Ceny zaczynają się od 50 PLN gdy odbiór jest umówiony z odpowiednim wyprzedzeniem. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem lub do kontaktu telefonicznego.

Więcej

Stałe Koszty Przechowania

Gwarantujemy że przez pierwsze 2 lata korzystania z usługi przechowywania rzeczy w naszym magazynie cena za ich przechowanie się nie zmieni. Przy każdej ewentualnej zmianie masz prawo bezpłatnie zrezygnować z usługi przed upływem zadeklarowanego minimalnego okresu przechowania.

Więcej

Wynajem Pojemników

Oszczędź na kosztach pudeł, taśmy oraz folii. Do pakowania drobnych przedmiotów możesz od nas wynająć w atrakcyjnej cenie pojemniki wielokrotnego użytku.

Więcej

Dostęp on-line do listy przedmiotów

Konto w systemie zapewnia dostęp do listy przechowywanych pakunków, pozwala umawiać terminy odbiorów przedmiotów oraz komunikować się z kurierami.

Więcej

Doskonała Obsługa

Zawsze służymy pomocą. Jesteśmy dostępni 12h dziennie od poniedziałku do soboty. Dbamy również o to aby cennik był przejrzysty i zrozumiały a umowa krótka i łatwa w zrozumieniu.

Więcej

Bezpieczeństwo powierzonych przedmiotów

Dbamy o Twoje rzeczy jak o swoje własne. Magazyny zabezpieczone są alarmem, monitoringiem oraz systemami kontroli dostępu 24/7. Przedmioty są przechowywane w suchych i klimatyzowanych magazynach. Każdy pakunek jest zaplombowany, a każdy unikalny kod magazynowy jest wpisany do protokołu odbioru rzeczy.

Więcej

Gwarancja

Nie tylko przechowujemy Twoje przedmioty. My się o nie troszczymy. Bezpieczeństwo Twoich przedmiotów gwarantowane jest przez ubezpieczenie.

Więcej

Lub zadzwoń do nas: +48